Witamy

SZKOLENIA

 
Małopolska SNMiF organizuje szkolenie w dniach 29-30.06.2019 r. Kraków

Temat: "Diagnostyka i terapia odcinka lędźwiowego i stawu biodrowego w ujęciu osteopatycznym.", prowadzący Mirosław Markowski. Szczegółowe informacje i zapisy - Andrzej Łogożny tel. 600-388-686.
 


--------------------- • 
---------------------

Oferta pracy:

Szanowni Państwo

Ośrodek Rehabilitacyjny Krakus w Zawoi poszukuje kandydatów na stanowiska  masażysta   z orzeczonym umiarkowanym lub znacznym stopniem niepełnosprawności.

Oferujemy  zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę , pełny etat.

Zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie .

Osoby zainteresowane zapraszamy do  składania CV drogą mailowa lub  kontaktu bezpośredniego  tel. 513082066--------------------- • --------------------- 


Ostatecznie przyjęto rozwiązanie zgodnie z którym zwolnienie z obowiązku posiadania kasy fiskalnej dotyczy usług świadczonych osobiście przez osoby niewidome, posiadające orzeczenie o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności, które prowadzą samodzielnie działalność gospodarczą lub zatrudniają wyłącznie jednego pracownika niewidomego posiadającego orzeczenie o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności.Powyższy przepis znajduje się w punkcie 51 załącznika do rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 16 grudnia 2016 r., w sprawie zwolnień z obowiązku prowadzenia ewidencji przy zastosowaniu kas rejestrujących (Dz.U. z 2016 r. poz. 2177).Rozporządzenie to obowiązuje od dnia 1 stycznia 2017 rok--------------------- • --------------------- 
Krajowa Sekcja Niewidomych Masażystów i Fizjoterapeutów jest jedną z sekcji działających przy Polskim Związku niewidomych. Skupia ona w swoich kręgach masażystów i fizjoterapeutów, którzy chcą wciąż zwiększać swoją wiedze, stawać sie coraz lepsi i coraz bardziej konkurencyjni na rynku usług medycznych.

Dlaczego warto należeć do Sekcji:

Jeśli jesteś niewidomym lub niedowidzącym masażystą czy fizjoterapeutą i chcesz:

To ta sekcja jest właśnie dla Ciebie

Krajowa Sekcja Niewidomych Masażystów i Fizjoterapeutów zawiera w sobie sekcje okręgowe które zlokalizowane są w poszczególnych województwach, takich jak:
Dolnośląskie
Małopolskie
Lubelskie
Podkarpackie
Opolskie
Śląskie
Warmińsko - mazurskie
Zachodnio – pomorskie

Jak się zapisać?

To bardzo proste. Wystarczy zgłosić się do przewodniczącego Twojej sekcji okręgowej, którego dane znajdziesz w zakładce kontakt.

Jeśli jesteś charyzmatyczna osoba chcącą stworzyć sekcje w swoim województwie zapraszamy serdecznie i służymy wsparciem ze strony doświadczonych kolegów z innych województw.

Jeśli chcesz zostać prezesem sekcji okręgowej i nie ma jej w twoim województwie zgłoś się do przewodniczącego KSNMiF 

Zapraszam na wspaniałą przygodę w sekcji, która da Ci całą moc doświadczenia i nowe możliwości.

--------------------- • --------------------- 

WSPOŁPRACUJEMY Z ...