Witamy

Zalecenie zawieszenia świadczeń!
 
W związku z zagrożeniem koronawirusem SARS-CoV-2 i zgodnie z zaleceniami Narodowego Funduszu Zdrowia, Zarząd Krajowej Sekcji Niewidomych Masażystów i Fizjoterapeutów zaleca swoim członkom, ze względu na bezpieczeństwa pacjentów jak i własne, ograniczenie do niezbędnego minimum lub wstrzymanie świadczeń rehabilitacji leczniczej i masażu leczniczego.
 
Zarząd KSNMiF
Prezes Marek Harkowski"    

 --------------------- • --------------------- 

SZKOLENIA

 --------------------- • --------------------- 

Oferta współpracy
:
 
Szanowni Państwo.  
Z ogromną radością chcielibyśmy przedstawić nasz nowy projekt wsparcia ofiar wypadków: drogowych, w pracy, na gospodarstwie, na ulicy itd., których sprawca posiadał polisę OC. Sfinansujemy rehabilitację domową zleconą przez lekarza rehabilitanta oraz zweryfikowaną w aspekcie prawnym przez EUCO S.A.  w pełnym zakresie płacąc według stawek lokalnych na podstawie faktur w systemie comiesięcznym gotówką. Dla fizjoterapeutów którzy nie prowadzą działalności gospodarczej przewidujemy w przyszłości współprace opartą na umowie zleceniu. Aby rozpocząć współpracę fizjoterapeuci powinni podpisać z nami umowę o współpracy .
Uwaga! Liczba fizjoterapeutów z którymi będziemy współpracować jest ograniczona.
W przypadku gdy proces rehabilitacji  poszkodowanego w wypadku został zakończony (nawet do 20 lat wstecz) , a mimo wszystko będziemy mogli poszkodowanego wesprzeć uzyskanym odszkodowaniem , rentą , kapitalizacją renty itd., przewidujemy dla osoby która skontaktuje nas z ofiarą wypadku prowizję. Poszukujemy fizjoterapeutów oraz lekarzy do wieloletniej i zgodnej z prawem polskim współpracy.


Z wyrazami szacunku.
 
Robert Augustynowicz
Dyrektor Regionalny
Europejskie Centrum Odszkodowań S.A.
ul. M. Kolbego 18
605 737 437 | tel. 76 723 98 00 | fax. 76 723 98 50--------------------- • --------------------- 


Ostatecznie przyjęto rozwiązanie zgodnie z którym zwolnienie z obowiązku posiadania kasy fiskalnej dotyczy usług świadczonych osobiście przez osoby niewidome, posiadające orzeczenie o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności, które prowadzą samodzielnie działalność gospodarczą lub zatrudniają wyłącznie jednego pracownika niewidomego posiadającego orzeczenie o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności.Powyższy przepis znajduje się w punkcie 51 załącznika do rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 16 grudnia 2016 r., w sprawie zwolnień z obowiązku prowadzenia ewidencji przy zastosowaniu kas rejestrujących (Dz.U. z 2016 r. poz. 2177).Rozporządzenie to obowiązuje od dnia 1 stycznia 2017 rok--------------------- • --------------------- 
Krajowa Sekcja Niewidomych Masażystów i Fizjoterapeutów jest jedną z sekcji działających przy Polskim Związku niewidomych. Skupia ona w swoich kręgach masażystów i fizjoterapeutów, którzy chcą wciąż zwiększać swoją wiedze, stawać sie coraz lepsi i coraz bardziej konkurencyjni na rynku usług medycznych.

Dlaczego warto należeć do Sekcji:

Jeśli jesteś niewidomym lub niedowidzącym masażystą czy fizjoterapeutą i chcesz:

To ta sekcja jest właśnie dla Ciebie

Krajowa Sekcja Niewidomych Masażystów i Fizjoterapeutów zawiera w sobie sekcje okręgowe które zlokalizowane są w poszczególnych województwach, takich jak:
Dolnośląskie
Małopolskie
Lubelskie
Podkarpackie
Opolskie
Śląskie
Warmińsko - mazurskie
Zachodnio – pomorskie

Jak się zapisać?

To bardzo proste. Wystarczy zgłosić się do przewodniczącego Twojej sekcji okręgowej, którego dane znajdziesz w zakładce kontakt.

Jeśli jesteś charyzmatyczna osoba chcącą stworzyć sekcje w swoim województwie zapraszamy serdecznie i służymy wsparciem ze strony doświadczonych kolegów z innych województw.

Jeśli chcesz zostać prezesem sekcji okręgowej i nie ma jej w twoim województwie zgłoś się do przewodniczącego KSNMiF 

Zapraszam na wspaniałą przygodę w sekcji, która da Ci całą moc doświadczenia i nowe możliwości.

--------------------- • --------------------- 

WSPOŁPRACUJEMY Z ...